Bordslampa Lodge med lampskärm Acanthus Beige 59 cm
Färg: Beige
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Lampfot av trä, svarvad i en vacker design med mjuka former med lampskärm Acanthus i en lugn och elegant beige ton från Boråstapeter. Det härliga mönstret med blommor och stilfulla blad passar i många typer av rum.
Skärmens mått: 25 cm diameter i botten, 22 cm i toppen och 18 cm hög. E27 fäste 4,5cm från botten. Lampfoten har en ledad lamphållare och en 2 meter lång sladd.
| Artikel nr: | 1304608-5352 |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | Max 40W |
| Finish: | Beige |
| Effect: | 230V |
| Höjd: | 59 cm |
| Djup: | 25 cm |
| Bredd: | 25 cm |
| Vikt: | 1,2 |
| Material: | 100% Trä |
| Trådmaterial: | Plast |
| Ursprungsland: |

