Ceiling lamp Sam linen 33 cm
Sam is a beautiful ceiling lamp in a discreet design. It is made of metal and has a shade in linen.
| Article nonr: | 1883310 |
| Number of light sources: | 2 st |
| Voltage: | 230V |
| Finish: | White |
| Height: | 11 cm |
| Depth: | 32,5 cm |
| Width: | 32,5 cm |
| Dimmable: | No |
| Weight: | 0.650 kg |
| Material: | 100% Linen |
| Light source included: | No |
| Ceiling plug included: | No |
| Grounded: | Yes |
| Outdoor: | No |


