Cord set 4m E14
White canopy kit in plastic material, 4m cable, E14 lampholder, shade ring, switch and wall plug. The switch is about 1,5m from the wall plug.
| Article nonr: | 1901410 |
| Base: | E14 |
| Voltage: | 230V |
| Finish: | White |
| Height: | 400 cm |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 5 cm |
| Cord length: | 400 cm |
| Weight: | 0.170 kg |
| Material: | 100% PVC |

