Extension cord 2 m
With the right details, you get the most out of your lights. Our accessories are designed and manufactured to optimize both appearance and function. A 2 meter long extension cord. Available in both black and white so you can choose the one that fits your lamp best.
| Article nonr: | 1920203 |
| Finish: | Black |
| Height: | 30 cm |
| Depth: | 3 cm |
| Width: | 11 cm |
| Cord length: | 200 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Plastic |

