Lampshade August pleated
Traditional white opal glass shade with scalloped edge for a a cobblers lamp. Height 16cm, width 15cm and depth 15cm.
| Article nonr: | 3141510 |
| Base: | E27 |
| Finish: | Opal |
| Height: | 8.5 cm |
| Depth: | 15 cm |
| Width: | 15 cm |
| Weight: | 0.150 kg |
| Material: | 100% Glass |
HOW TO CHOOSE LAMPSHADE
GUIDEHOW TO CHOOSE LAMPSHADE
