Lampshade Cebu
Lamp shade Cebu in braided natural metrial. Height 21cm, width, 24cm and depth 24cm. E27 ring attachment. Suitable light source with max 40W
| Article nonr: | 3524 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Natural |
| Height: | 21 cm |
| Depth: | 24 cm |
| Width: | 24 cm |
| Weight: | 0.200 kg |
| Material: | 100% Lampakanay |

