Lampshade Mia Metal
Lampshade Mia in metal. A modern lampshade with industrial feel. Raw brass. The lamp shade is made of metal that will allow the light to spread upwards and downwards, giving a nice light effect. Height 17cm, width and depth bottom 20cm and top to 14,5cm. The lampshade has an E27 ring fit.
| Article nonr: | 1012002 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Rustic brass |
| Height: | 17 cm |
| Depth: | 20 cm |
| Width: | 20 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Metal |

