Lampshade Sofia patterned Botany
Lampshade Sofia in a patterned cotton fabric. The shade gives a nice glow and can be combined with many different lamp bases. E27 ring bracket. Light source E27 is bought separately.
| Article nonr: | 435-5011 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Offwhite |
| Height: | 25 cm |
| Depth: | 35 cm |
| Width: | 35 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Cotton |
| Outdoor: | No |
