Lampshade Sofia patterned Odin
Lampshade Sofia in a patterned cotton fabric. The lampshade is available in four different sizes, it gives a pleasant light and is very easy to match with different lamp bases. The lampshade has an E27 ring attachment.
| Article nonr: | 430-570 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Terracotta |
| Height: | 21 cm |
| Depth: | 30 cm |
| Width: | 30 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Printed cotton |
| Outdoor: | No |
