Lampshade top fit E27 Frank
Our top ring screen with conical shape gives a good shine that fits to floor lamps with a flexible arm. The lampshade has an E27 top ring.
| Article nonr: | 1422-F18 |
| Attachment: | E27 Top fitting |
| Finish: | Rust |
| Height: | 19 cm |
| Depth: | 22 cm |
| Width: | 22 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Printed cotton |
| Outdoor: | No |
HOW TO CHOOSE LAMPSHADE
GUIDEHOW TO CHOOSE LAMPSHADE
