Light box LED A5
Our charming and quirky LED light box in A5-size comes with 90 letters. This light box require x 4 AA batteries (not included). Create your own message or name. Perfect as a gift of for parties! Buy 10-p batteries art.no. 19010AA
| Article nonr: | 120122 |
| Voltage: | 4x1,5V (AA) |
| Finish: | White |
| Height: | 9 cm |
| Depth: | 4,1 cm |
| Width: | 21 cm |
| Lumen: | 100 lm |
| Weight: | 0.650 kg |
| Material: | 100% Plastic |
