Metal ring E27 E27
A metal ring that is replacing the regular plastic ring. You get a nicer look when you don´t use a lampshade.
| Article nonr: | 1250503 |
| Base: | E27 |
| Finish: | Black |
| Height: | 2,5 cm |
| Depth: | 4,5 cm |
| Width: | 4,5 cm |
| Weight: | 0.050 kg |
| Material: | 100% Metal |
