Pendant lampt Hue outdoor 45 cm
Hue, an outdoor shade in polyrattan in grey. Available in 3 sizes. Polyrattan is an enduring material that can cope with weather and wind. The braided structure creates a beautiful light. Use in combination with cord set for outdoor use, bought separately. Height 18cm, diameter 44cm
| Article nonr: | 6440 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Gray |
| Height: | 18 cm |
| Depth: | 45 cm |
| Width: | 45 cm |
| Weight: | 0.500 kg |
| Material: | 100% Poly rattan |
| Outdoor: | Yes |

