Pendant lampt Hue outdoor 20 cm
Hue, an outdoor shade in polyrattan in 2 sizes and 3 colours. Polyrattan is an enduring material that can cope with weather and wind. The braided structure creates a beautiful light. Use in combination with cord set for outdoor use, bought separately. Height 8cm, diameter 20cm
| Article nonr: | 6220 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Pink |
| Height: | 8 cm |
| Depth: | 20 cm |
| Width: | 20 cm |
| Weight: | 0.500 kg |
| Material: | 100% Poly rattan |
| Outdoor: | Yes |

