Pendant shade Haru White 50 cm
Rice paper shade Haru in Japandi style with irregular dense steel wire that creates a beautiful pattern. Haru is round 50cm in diameter and height 50cm. Without cordset. Expand the lamp with the steel expander that also will hold the cordset.
| Article nonr: | 5010 |
| Finish: | White |
| Height: | 50 cm |
| Depth: | 50 cm |
| Width: | 50 cm |
| Weight: | 0.25 |
| Material: | 100% Paper |
| Light source included: | No |
| Outdoor: | No |
| Country of origin: |
MOUNTING OF CEILING PLUG
GUIDEMOUNTING OF CEILING PLUG


