Power board 2 m
With the right details, you get the most out of your lights. Our accessories are designed and manufactured to optimize both appearance and function. A simple power board with 3 sockets. The cord is 2 meters long and in textile.
| Article nonr: | 1900303 |
| Finish: | Black |
| Height: | 4 cm |
| Depth: | 17 cm |
| Width: | 5 cm |
| Cord length: | 200 cm |
| Weight: | 0.250 kg |
| Material: | 100% Plastic |
| Grounded: | Yes |

