Power outlet outdoors 12 cm
Power outlet 2-way approved for outdoor use.
| Article nonr: | 1902003 |
| Finish: | Black |
| Height: | 10 cm |
| Depth: | 6,5 cm |
| Width: | 10 cm |
| IP class: | IP44 |
| Weight: | 0.152 kg |
| Material: | 100% Plastic |
| Grounded: | Yes |
| Outdoor: | Yes |
| Article nonr: | 1902003 |
| Finish: | Black |
| Height: | 10 cm |
| Depth: | 6,5 cm |
| Width: | 10 cm |
| IP class: | IP44 |
| Weight: | 0.152 kg |
| Material: | 100% Plastic |
| Grounded: | Yes |
| Outdoor: | Yes |