Table lamp Sonia 65 cm
Sonia metal lamp complete with a pleated metal shade in the same color as the base. The inside of the shade in silver to reflect the light. Available in 2 sizes and 3 colors. Black textile cord 180cm. A complete lamp with shade that looks great in any living spaces. Easy to change to another shade if you wish. E27 socket. Max 25W. IP20.
| Article nonr: | 3276513 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 230V |
| Finish: | Mint |
| Height: | 65 cm |
| Depth: | 18 cm |
| Width: | 18 cm |
| Cord length: | 180 cm |
| Weight: | 1.500 kg |
| Material: | 100% Metal |
