Lampfot Aira Mässing
Färg: Brons
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Bordslampa Aira i en bränd mässingsfinish. Aira är en dekorativ, veckad lampfot i metall. Den rustika stilen kombineras med modern design, vilket ger varje lampa en unik karaktör tack vare den handgjorde finishen. Den brända mässingsfinishen ger lampfoten ett varmt och inbjudande utseende, vilket gör den perfekt för att skapa en mysig atmosfär. Höjd 34cm och diameter 17cm. 1,5m svart textilsladd. Lampfoten har justerbar E27 sockel. Max 25W. Ljuskälla ingår ej.
| Artikel nr: | 4373402 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 220-240V~50Hz |
| Effect: | Max 25W |
| Höjd: | 34 cm |
| Djup: | 17 cm |
| Bredd: | 17 cm |
| Sladdlängd: | 150 cm |
| Vikt: | 0.850 |
| Material: | Iron |
| Trådmaterial: | Textil |
| Ursprungsland: |


