Lampskärm August
Färg: Klar
Behöver du hjälp? Vi guidar dig
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Klassisk skärm till en skomakarlampa i klarglas. Höjd 16cm, bredd 24,5cm och djup 24,5cm.
| Artikel nr: | 3142500 |
| Sockel: | E27 |
| Finish: | Klar |
| Höjd: | 9.5 cm |
| Djup: | 25 cm |
| Bredd: | 25 cm |
| Vikt: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Glas |
