Lampskärm Mia Metall
Färg: Rustik mässing
Behöver du hjälp? Vi guidar dig
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Vår populära lampskärm Mia i metall. En modern lampskärm med industriell känsla. Lampskärmen är gjord av metall vilket kommer göra att ljuset sprider sig uppåt och neråt, vilket ger en häftig ljuseffekt. Lampskärmen har ett E27 ringfäste.
| Artikel nr: | 1011802 |
| Fäste: | E27 Ringfäste |
| Finish: | Rustik mässing |
| Höjd: | 14,5 cm |
| Djup: | 17 cm |
| Bredd: | 17 cm |
| Vikt: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Metall |

