Lampskärm Omera Veckad
Vår härliga lampskärm Omera i ett underbart slätt tyg. Finns i flera olika färger och storlekar. Lampskärmen ger ett behagligt sken och är lätt att matcha med olika lampfötter. Lampskärmen har ett E27 ringfäste.
| Artikel nr: | 1627V-471 |
| Fäste: | E27 Ringfäste |
| Finish: | Vit |
| Höjd: | 19 cm |
| Djup: | 20 cm |
| Bredd: | 27 cm |
| Vikt: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Bomull med linnelook |
| Utomhus: | Nej |
