Lampskärm Sofia Mönstrad Odin
Lampskärm Sofia i ett mönstrat bomullstyg. Skärmen finns i fyra storlekar och är lätt att matcha med olika lampfötter. Skärmen har en ljus insida och ger ett behagligt sken. E27 ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
| Artikel nr: | 430-570 |
| Fäste: | E27 Ringfäste |
| Finish: | Terrakotta |
| Höjd: | 21 cm |
| Djup: | 30 cm |
| Bredd: | 30 cm |
| Vikt: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Bomull |
| Utomhus: | Nej |
