Lampskärm Stella
Stella lampskärm i rynkad sidenlook fodrad med bomullstyg i samma färg. Finns i 3 storlekar och 3 färger. Vit, rosa och grön. En klassisk modell som är lika läcker på en trendig lampfot som på en klassisk bordslampa. E27 ringfäste.
| Artikel nr: | 2935-2801 |
| Fäste: | E27 Ringfäste |
| Finish: | Offwhite |
| Höjd: | 20 cm |
| Djup: | 35 cm |
| Bredd: | 35 cm |
| Vikt: | 0.200 kg |
| Material: | 100% Siden |
