Ljuslåda LED A4
Färg: Vit
Behöver du hjälp? Vi guidar dig
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Vår enkla och snygga lightbox LED i A5-format levereras tillsammans med 90 bokstäver. Ljusboxen drivs med 4st AA batterier (ingår ej). Skriv ditt eget ett budskap eller namn med bokstäverna. En perfekt present eller till festen! Köp till 10-p batterier art.nr. 19010AA
| Artikel nr: | 120122 |
| Spänning: | 4x1,5V (AA) |
| Finish: | Vit |
| Höjd: | 9 cm |
| Djup: | 4,1 cm |
| Bredd: | 21 cm |
| Lumen: | 100 lm |
| Vikt: | 0.650 kg |
| Material: | 100% Plast |
