Metallring E27 E27
Färg: Vit
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Ring i metall som ersätter den vanliga plastringen. Snyggare utseende när du inte använder lampskärm.
| Artikel nr: | 1250508 |
| Sockel: | E27 |
| Finish: | Vit |
| Höjd: | 2,5 cm |
| Djup: | 4,5 cm |
| Bredd: | 4,5 cm |
| Vikt: | 0.050 kg |
| Material: | 100% Metall |
