Takskärm Hilma 60 cm
Takskärmen Hilma ger ett mjukt intryck i rummet, här klädd i ett vackert linnetyg med fin struktur. Finns i flera färger och storlekar. Sladdställ köps separat.
| Artikel nr: | HT60-L021 |
| Sockel: | E27 |
| Fäste: | E27 Ringfäste |
| Finish: | Natur |
| Höjd: | 42 cm |
| Djup: | 60 cm |
| Bredd: | 60 cm |
| Vikt: | 0.500 |
| Material: | 100% Linne |
| Ursprungsland: |
MONTERING AV TAKKONTAKT
GUIDEMONTERING AV TAKKONTAKT

