Taklampa Rio 28 cm
Färg: Svart
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Taklampa Rio med en ram av metall som virats in i garn för hand och silar ljuset fint genom trådarna. Modern geometrisk form som passar den skandinaviska stilen. Svart. Diam 28cm, höjd 37cm. Svart plastkabel med takkopp för krokupphäng i metall i samma färg som skärmen. Takkoppens diam 9cm. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla och takkontakt ingår ej.
| Artikel nr: | 3742803 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Finish: | Svart |
| Höjd: | 37 cm |
| Djup: | 28 cm |
| Bredd: | 28 cm |
| Sladdlängd: | 130 cm |
| Vikt: | 0.850 kg |
| Material: | 100% Metal/polyester |
| Jordad: | Ja |
MONTERING AV TAKKONTAKT
GUIDEMONTERING AV TAKKONTAKT


