Fönsterlampa Saint John 27 cm
Färg: Rustik mässing
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Saint John tak/fönsterlampa är en stilren och rustik pendel i gjuten metall. Fin ensam eller fler i grupp. Finns i 2 färger, råsilver eller råmässing. Matchande lampor i samma färger/finish är Panama tak/fönster, Bainbrigde tak/fönster eller Kingston tak/fönster.
| Artikel nr: | 1122702 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Fäste: | Krokupphänge |
| Finish: | Rustik mässing |
| Höjd: | 22 cm |
| Djup: | 27 cm |
| Bredd: | 27 cm |
| Sladdlängd: | 120 cm |
| Vikt: | 3.450 kg |
| Material: | 100% Metall |
| Jordad: | Ja |


