Takskärm Haru Vit 50 cm
Färg: Vit
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Rispappersskärm Haru i Japandi stil med tät oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Haru är rund 50cm i diameter och höjd 50cm. Levereras utan lampsladd. Spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som man även fäster lampsladden i.
| Artikel nr: | 5010 |
| Finish: | Vit |
| Höjd: | 50 cm |
| Djup: | 50 cm |
| Bredd: | 50 cm |
| Vikt: | 0.25 |
| Material: | 100% Papper |
| Ljuskälla ingår: | Nej |
| Utomhus: | Nej |
| Ursprungsland: |
MONTERING AV TAKKONTAKT
GUIDEMONTERING AV TAKKONTAKT


