Power board 2 m
Med de rätta detaljerna får du ut mesta möjliga av dina lampor. Våra tillbehör är designade och tillverkade för att optimera både utseende och funktion. Enkelt grenuttag med 3 uttag. Sladden är 2 meter lång och i textil.
| Artikel nr: | 1900311 |
| Finish: | Vit |
| Höjd: | 4 cm |
| Djup: | 17 cm |
| Bredd: | 5 cm |
| Sladdlängd: | 200 cm |
| Vikt: | 0.250 kg |
| Material: | 100% Plast |
| Jordad: | Ja |

