Grenkontakt utomhus 12 cm
Färg: Svart
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Grenuttag/förgrening godkänd för utomhusbruk. IP 44.
| Artikel nr: | 1902003 |
| Finish: | Svart |
| Höjd: | 10 cm |
| Djup: | 6,5 cm |
| Bredd: | 10 cm |
| IP class: | IP44 |
| Vikt: | 0.152 kg |
| Material: | 100% Plast |
| Jordad: | Ja |
| Utomhus: | Ja |

