Fjärrströmbrytare 6 cm
Färg: Svart
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Fjärrströmbrytare för utomhusbruk. Koppla enkelt in uttagsadaptern i eluttaget på utsidan av huset/fastigheten och styr enheten med en fjärrkontroll. Fjärrkontrollen styr adaptern som sitter i uttaget och du kan nu enkelt koppla samman din utebelysning, ljusslinga, utetaklampor mm som har en vanlig grenkontakt .
| Artikel nr: | 1910103 |
| Finish: | Svart |
| Höjd: | 9 cm |
| Djup: | 6 cm |
| Bredd: | 6 cm |
| IP class: | IP44 |
| Vikt: | 0.880 kg |
| Material: | 100% Plast |
| Utomhus: | Ja |
