Bordslampa Nell Nougat 34cm
Färg: Nougat
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Nell Bordslampa är en komplett lampa med fot och matchande skärm. En klotformad keramikfot där den linneliknande skärmen har en vågig nederkant med matchande kantband. Lampans totala höjd är 35 cm, den är 23cm i djup och bredd. Den vita plastkabelen är 170cm lång den har en switch 25cm från lampfoten. E27 lamphållare. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
| Artikel nr: | 500-034-022 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 220-240V~50Hz |
| Finish: | Nougat |
| Effect: | Max 40W |
| Höjd: | 34 cm |
| Djup: | 23 cm |
| Bredd: | 23 cm |
| Sladdlängd: | 170 cm |
| Vikt: | 1.000 |
| Material: | Ceramic |
| Trådmaterial: | Plast |
| Ursprungsland: |


