Solo bordslampa med vit skärm Denim 65 cm
Färg: Blå
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Solo lampfot med högblank denimblå finish och med en cylinderformad vit tygskärm. Skärmens är 25cm i diameter och 25cm hög. Lampfotens höjd är 44cm och den totala höjden inklusive skärm blir 65cm. Svart plastsladd 170cm med strömbrytare. E27 sockel. Ledad lamphållare. E27 sockel. Max 40W. IP 20. Ljuskälla köpes separat.
| Artikel nr: | 4164482-FR01 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 220-240V~50Hz |
| Effect: | Max 40W |
| Höjd: | 57 cm |
| Djup: | 25 cm |
| Bredd: | 25 cm |
| Sladdlängd: | 150 cm |
| Vikt: | 1.000 |
| Material: | Iron |
| Trådmaterial: | Plast |
| Ursprungsland: |


