Vägglampa Fullmoon 35 cm
Färg: Guld
Behöver du hjälp? Vi guidar dig
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Vägglampa Fullmoon i metall blir en snygg inredningsdetalj. Ger ett läckert indirekt ljus och en fin dekoration när den är släckt. Fint att sätta flera i en grupp på väggen. Diameter 35cm, väggavstånd 11cm. 2,5m svart textilsladd med strömbrytare placerad ca 30cm från lampan. E14 sockel. Max 25W. IP20. Använd LED ljuskälla. Finns i 2 storlekar och 2 finishar, pale silver och pale gold. Ljuskälla ingår ej.
| Artikel nr: | 1383502 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E14 |
| Spänning: | 230V |
| Finish: | Guld |
| Höjd: | 35 cm |
| Djup: | 11 cm |
| Bredd: | 35 cm |
| Sladdlängd: | 250 cm |
| Vikt: | 0.700 kg |
| Material: | 100% Metall |

