Ceiling lamp Plissé 45 cm
Ceiling lamp Plisse in linen fabric with hand made boxpleats. Height 18cm, diameter 45cm. For hook suspenstion. This ceiling light requires 3 small golf ball lamps with E27 socket. Max 3x60W. LED bulbs recommended. Bulbs and plug not included.
| Article nonr: | 2445-2712 |
| Number of light sources: | 3 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 230V |
| Attachment: | Ceiling hook |
| Finish: | Nature |
| Height: | 18 cm |
| Depth: | 45 cm |
| Width: | 45 cm |
| Weight: | 0.900 kg |
| Material: | 100% Linen |


