Lampshade Stella
Stella lampshade in soft pleated silk look lined with cotton fabric in same color. A classic model that looks just as nice on a trendy lamp base as on a classic table lamp. E27 ring mount. Height 17.5cm, diameter bottom 30cm and top 14cm.
| Article nonr: | 2930-2801 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Offwhite |
| Height: | 17,5 cm |
| Depth: | 30 cm |
| Width: | 30 cm |
| Weight: | 0.200 kg |
| Material: | 100% Satluj Silk |


