Lampshade Stella
Stella lampshade in soft pleated silk look lined with cotton fabric in same color. A classic model that looks just as nice on a trendy lamp base as on a classic table lamp. E27 ring mount. Height 20cm, diameter bottom 35cm and top 16cm.
| Article nonr: | 2935-2801 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | Offwhite |
| Height: | 20 cm |
| Depth: | 35 cm |
| Width: | 35 cm |
| Weight: | 0.200 kg |
| Material: | 100% Satluj Silk |
