HOW TO CHOOSE LIGHT SOURCE
GUIDEHOW TO CHOOSE LIGHT SOURCE
| Article nonr: | 233002 |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 230V |
| Finish: | Amber |
| Effect: | 2W |
| Height: | 18.7 cm |
| Depth: | 3 cm |
| Width: | 3 cm |
| Lumen: | 65 lm |
| Lifetime: | 15000 H |
| Weight: | 0.08 |
| Material: | 100% Glass |
| Country of origin: |