Pendant lamp Yuni 60 cm
Rice paper shade Yuni in Japandi style with irregular dense steel wire that creates a beautiful pattern. Yuni is ellipse shaped 60cm in diameter and height 23cm. Without cordset. Expand the lamp with the steel expander that also will hold the cordset.
| Article nonr: | 6023 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Finish: | White |
| Height: | 23 cm |
| Depth: | 60 cm |
| Width: | 60 cm |
| Weight: | 0.250 kg |
| Material: | 100% Paper |


