Pendant Yuni Beige 60 cm
Rice paper shade Yuni with irregular dense steel wire that creates a beautiful pattern. Yuni is ellipse shaped 58cm in diameter and height 23cm. Without cordset. Expand the lamp with the steel expander that also will hold the cordset.
| Article nonr: | 6023-066 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Finish: | Beige |
| Height: | 23 cm |
| Depth: | 58 cm |
| Width: | 58 cm |
| Weight: | 0.250 |
| Material: | Paper |
| Country of origin: |
MOUNTING OF CEILING PLUG
GUIDEMOUNTING OF CEILING PLUG


