Small pendant Ester Blue 24 cm
Small pendant lamp Ester in metal with an enamel finish that imitates marble. Each piece is unique. Vintage feel with the addition of brass-finished metal. Blue finish. Diameter at bottom 24cm, height 12cm. 3.5 m linen beige textile cord with suspension hook and flat EU-plug. E27 socket, max 25W. IP20. Light source not included.
| Article nonr: | 43324008 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 220-240V~50Hz |
| Effect: | Max 25W |
| Height: | 12 cm |
| Depth: | 24 cm |
| Width: | 24 cm |
| Cord length: | 350 cm |
| Weight: | 0.500 |
| Material: | Iron |
| Wire Material: | Plastic |
| Country of origin: |


