Small pendant Ester Mustard 17 cm
Small pendant lamp Ester in metal with an enamel finish that imitates marble. Vintage feel with the addition of brass-finished metal. Mustard yellow finish. Diameter at bottom 17.5cm, height 15cm. 3.5 m linenbeige textile cord with suspension hook and flat EU-plug. E27 socket, max 25W. IP20. Light source not included.
| Article nonr: | 4331702 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 220-240V~50Hz |
| Finish: | Mustard |
| Effect: | Max 25W |
| Height: | 15 cm |
| Depth: | 17,5 cm |
| Width: | 17,5 cm |
| Cord length: | 350 cm |
| Weight: | 0,5 |
| Wire Material: | Plastic |
| Country of origin: |


