Table lamp Riley Black 28 cm
Lamp base Riley in metal with a hammered pattern. A neat contemporary table lamp that will fit in many places. Black plastic cord 170cm with switch. E27 socket. Match with shade Empire 0825 or Sofia 420 in any fabric.
| Article nonr: | 3502803 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 230V |
| Finish: | Black |
| Height: | 28 cm |
| Depth: | 10.5 cm |
| Width: | 10.5 cm |
| Cord length: | 170 cm |
| Weight: | 0.700 kg |
| Material: | 100% Metal |


