Table lamp Riley Black 38 cm
Lamp base Riley in metal with a hammered pattern. A contemporary table lamp that will fit in many places. Matt black finish. Black plastic cord 170cm with switch. E27 socket. Match with shade Empire 0827 or Sofia 425 in any fabric.
| Article nonr: | 3503803 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 230V |
| Finish: | Black |
| Height: | 38 cm |
| Depth: | 10,5 cm |
| Width: | 10,5 cm |
| Cord length: | 160 cm |
| Weight: | 0.700 kg |
| Material: | 100% Metal |


