Wall lamp MiniTripp outdoor Galvenized
Elegant wall lamp in galvanized metal. With E27 lamp holder adapted for use with incandescent bulbs and newer LED bulbs, max 15W.
Approved for outdoor use.
Grounded, 230V class 1 luminaire for fixed wall mounting.
Size, W18 x H20 x D30 cm.
| Article nonr: | 1218984 |
| Number of light sources: | 1 st |
| Base: | E27 |
| Voltage: | 220-240V~50Hz |
| Effect: | MAX 15W |
| Height: | 20 cm |
| Depth: | 30 cm |
| Width: | 18 cm |
| Weight: | 1.000 |
| Material: | Iron |
| Country of origin: |

