Plafond Dora Vit 60 cm
Färg: Vit
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Plafond med lampskärm i vitt papper. Lampan är med 3st E14 lamphållare, förberedd för jordad anslutning och krokupphängning till ett befintligt takuttag. Toppdelen i beige färgad metall.
Dimension: 60x20cm. Ljuskällor och takkontakt ingår ej.
| Artikel nr: | 2396010 |
| Antal ljuskällor: | 3 st |
| Sockel: | 3xE14 |
| Finish: | Vit |
| Effect: | Max 3x15W |
| Höjd: | 20 cm |
| Djup: | 60 cm |
| Bredd: | 60 cm |
| Vikt: | 0.8 |
| Material: | 100% Papper |
| Ljuskälla ingår: | Nej |
| Takpropp ingår: | Nej |
| Jordad: | Ja |
| Utomhus: | Nej |
| Ursprungsland: |


