Plafond Plissé 45 cm
Färg: Natur
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Fin och stilren plafond i ett härligt linnetyg. Taklampan kräver 3 stycken glödlampor med en E27 sockel, max 60W.
| Artikel nr: | 2445-2712 |
| Antal ljuskällor: | 3 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Fäste: | Krokupphänge |
| Finish: | Natur |
| Höjd: | 18 cm |
| Djup: | 45 cm |
| Bredd: | 45 cm |
| Vikt: | 0.900 kg |
| Material: | 100% Linne |


