Bordslampa Aira med vit skärm Vit 50cm
Färg: Vit
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Bordslampa Aira i en bränd mässingsfinish och vit cylinderformad skärm. Aira är en dekorativ, veckad bordslampa i metall. Den rustika stilen kombineras med modern design, vilket ger varje lampa en unik karaktör tack vare den handgjorde finishen. Den brända mässingsfinishen ger bordslampan ett varmt och inbjudande utseende, vilket gör den perfekt för att skapa en mysig atmosfär. Lampfotens höjd 34cm och den totala höjden inklusive skärm är 50cm och skärmens diameter är 25cm. 1,5m svart textilsladd. Bordslampan har justerbar E27 sockel. Max 25W. Ljuskälla ingår ej.
| Artikel nr: | 4373402-FR01 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 220-240V~50Hz |
| Effect: | Max 25W |
| Höjd: | 34 cm |
| Djup: | 17 cm |
| Bredd: | 17 cm |
| Sladdlängd: | 150 cm |
| Vikt: | 1.500 |
| Material: | Iron |
| Trådmaterial: | Textil |
| Ursprungsland: |


